Drzwi otwarte

Drzwi otwarte w Przedszkolu nr 155 „Polanie” na osiedlu Winiary 2.

Zapraszamy serdecznie Rodziców oraz Dzieci na „Drzwi Otwarte” w dniu 5 – go marca 2024 r. (wtorek) w godzinach od 17.00 – 19.00.

W ramach Drzwi Otwartych będzie możliwość odbycia spaceru po przedszkolu. Zapraszamy w ramach wizyty w przedszkolu do obejrzenia prezentacji multimedialnej. Będzie możliwość rozmowy z dyrekcją oraz kadrą pedagogiczną, uzyskania odpowiedzi na pytania związane z procesem rekrutacji, pobytem dzieci w przedszkolu, zasadami odpłatności itp.

Na dzieci będą czekały oferty wzięcia udziału w zajęciach plastycznych i zabawach ruchowych. Przygotowaliśmy również dla Państwa broszurki z poradami jak pomóc dziecku przejść proces adaptacji w przedszkolu.

Uwaga!
Nasze przedszkole posiada również dwa oddziały dla dzieci 3 i 4- letnich oraz 5 i 6-cio letnich zlokalizowane przy ul. Michałowskiej 1.
Drzwi Otwarte przy ulicy Michałowskiej 1 odbędą się 4 – go marca (poniedziałek) 2024 r. od godz.16.30 – 18.30.

Bardzo serdecznie zapraszamy!