Ważne wydarzenia

Informacje dla grupy

Balik karnawałowy 2020
Święta Bożego Narodzenia

Wśród świątecznych programów artystycznych oraz warsztatów nie mogło zabraknąć popularnych Jasełek, które pięknie przedstawiła grupa VI. Dzielenie się opłatkiem oraz uroczysty posiłek to również stały element naszego świętowania Bożego Narodzenia.

Dzień Niepodległości

Dzień Niepodległości to jeden z ważniejszych wydarzeń w roku dla każdego Polaka - również tego najmłodszego.

Uczciliśmy ten dzień patriotycznym programem artystycznym oraz warsztatami plastycznymi, czego efektem była wystawa wszystkich powstałych prac.

11 listopada o godzinie 11:11 włączyliśmy się do akcji "NIEPODLEGŁA DO HYMNU!".

Teatrzyk "Jaś i Małgosia"
Dyniowy Bal, czyli dzień dyni na wesoło

Projekt edukacyjny pt. "Dynia" realizowany w grupie III sięgnął zenitu. Dzieci podejmowały nie tylko działania eksploracyjne, ale również baaardzo dobrze się przy tym bawiły. Kulminacją projektu był bal, podczas którego dominujący kolor pomarańczowy niewątpliwie dodawał wszystkim uczestnikom  dużo energii do świetnej zabawy.

Bezpieczny Przedszkolak, czyli spotkanie ze Strażnikiem Miejskim oraz Policjantem
Udział w ogólnopolskiej akcji BohaterON - kartka dla Powstańca
Filharmonia Pomysłow - koncert nr 2