dyżur letni

INFORMAJA DOTYCZĄCA ORGANIZACJI DYŻURU LETNIEGO W TERMINIE

od 20.07.2020r do 31.08.2020r

Szanowni Rodzice!

W związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 sytuacja nadal wymusza dokonywanie zmian w organizacji pracy przedszkola.

Jednym z istotnych zagadnień jest organizacja pracy przedszkola w okresie dyżuru letniego.

Informujemy, że placówka w okresie dyżuru letniego będzie funkcjonowała od 20 lipca do 31  sierpnia 2020r.,  przez okres 6 tygodni.

W okresie od 1.07.2020r do 19.07.2020r. przedszkole będzie nieczynne.

Opieką wakacyjną będą objęte wyłącznie dzieci uczęszczające do danego przedszkola-  nie ma możliwości zapisu na dyżur letni dzieci spoza placówki.

Praca podczas dyżuru wakacyjnego będzie zorganizowana zgodnie z obowiązującymi procedurami bezpieczeństwa w trakcie epidemii COVID-19, które zostały zamieszczone w miesiącu maju na naszej stronie internetowej.

O szczegółach dotyczących zapisu dziecka na dyżur i terminach powiadomimy Państwa najpóźniej do 5 czerwca 2020r.