powrót do przedszkola po 24 maja 2020

Szanowni Rodzice,

przekazujemy Państwu dokumenty, z którymi należy zapoznać się przed podjęciem decyzji o chęci posłania dziecka do przedszkola w trakcie trwania pandemii COVID-19:

  1. PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE PRZEDSZKOLA NR 155 W OKRESIE PANDEMII COVID-19 (procedury pojawią się w najbliższym czasie na naszej stronie internetowej. Prosimy o zapoznanie się z nimi przed przyprowadzeniem dzieci do przedszkola)
  2. OŚWIADCZENIA RODZICÓW
  3. ANKIETA
  4. KLAUZULA INFORMACYJNA

Po zapoznaniu się z treścią dokumentów prosimy o przesłanie zwrotne do przedszkola skanu ankiety i podpisanych oświadczeń na maila przedszkole_nr_155@wp.pl w tytule prosimy wpisać  POWRÓT.

Prosimy o przesłanie odpowiedzi  do 19 maja 2020r.

Dyrektor przedszkola po weryfikacji ankiet i w porozumieniu z organem prowadzącym przekaże informację (telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem i-przedszkola) o decyzji dotyczącej przyjęcia dziecka do przedszkola w czasie reżimu sanitarnego.

Jednocześnie informuję, że w przypadku podjęcia przez Państwa decyzji  o posłaniu dziecka  do przedszkola w terminie późniejszym niż 25 maja, należy o tym fakcie poinformować Dyrektora Przedszkola na 3 dni przed planowaną datą powrotu dziecka do placówki. Wraz z tą informacją należy przesłać skany ankiety oraz podpisane oświadczenia na maila przedszkole_nr_155@wp.pl w tytule prosimy wpisać POWRÓT.

 

Dyrektor Przedszkola Nr 155 w Poznaniu

Anna Ratajczak

DOKUMENTY:

OŚWIADCZENIE

ANKIETA-2

Przedszkole